Menu
sepet

blog RSS Yayını

03 Jul Kıl Fitil Nedir, Çeşitleri Nelerdir
admin 1 914
Kıl fitil cam balkon, pvc, ahşap kapı, pencere ve panjurlarda suyu, tozu ve sesi içeriye geçirmemek için kullanılan en önemli güvenlik ürünlerinden birisidir. Kullanmakta olduğumuz kaliteli kıl fitiller sayesinde su emmez, hava, ses, toz geçirmez ve izolasyonu yüksek olan ürünler kullanmış olursunuz.Kıl fitil çeşitleri farklı ölçülerde kullanılmakt..
03 Jul Gold Serisi Cam Balkon
admin 0 212
Cam balkon ürünlerinde farklı sistem seriler kullanılmaktadır. Bunlardan piyasada en çok kullanılan ve daha hızlı bulunan serilerden birisi ise gold serisi cam balkondur. Bunun en önemli sebebi montajı  çok daha kolay olup tüketici için de düşük maliyetli olmasıdır. Cam balkonda kullanılan profil, teker, ara kapak (düz kapak), sonlama (bitim) kapak..
03 Jul Gold Cam Balkon Tekeri Nedir?
admin 1 532
Gold cam balkon tekeri cam balkonların gold serilerinde kullanılan en önemli parçasıdır. Düz ve kertikli olmak üzere çeşitleri bulunmaktadır. Her bir kanatta dört adet cam balkon tekeri bulunur ve taşıyıcı durumdadır. Tekerlerin montajı sayesinde cam balkon kanatları raylı sistem kasa üzerinde hareket edebilmektedir. Gold seri cam balkon tekeri par..
03 Jul Fırtına Seri Cam Balkon
admin 0 178
Cam balkon sistemlerinde kullanılan serilerden bir diğeri de Fırtına Seri Cam Balkon ürünleridir. Bu sistem alttan ve üstten taşımalı bir sistem olup, cam balkon panelleri sağa, sola veya her iki tarafa toplanabilir olması açısından fonksiyonel bir özelliğe sahiptir. Bu fonksiyonellik sayesinde temizliği kolay şekilde yapılabilmektedir. Çocuk emniy..
03 Jul Eşikli Sürme Cam Balkon Sistemi
admin 0 167
Eşikli ve eşiksiz sürme cam balkon sistemi diğer sistemlere karşılık alternatif olarak üretilmiştir. Diğer sistemlerde bulunan eksiklikler müşteri istekleri doğrultusunda ilavelerle tamamlanmıştır. Sistemde yana kayar sistem kullanıldığı için raylar yatay olarak hareket etmekte ve bu sayede iç mekânda yer daralması yaşanmamaktadır. Dar balkon alanl..
12 Apr Cam Balkon Nasıl Yapılır
binnur 0 786
Günümüzde artık evlerde cam balkon sistemleri yerini aldı. Gerek kullanım kolaylığı gerekse de balkonların temiz kalması açısından kullanıcılarına büyük fayda sağlıyor. Kısaca cam balkon nasıl yapılır, hangi malzemeler kullanılır onlar hakkında bilgilendirme yapacağız. Öncelikle kullanılacak profil rengine göre profiller hazırlanır (ahşap desenli a..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.